Madagascar: Escape 2 Africa NL: Leeuw Alex, nijlpaard Gloria, giraffe Melman en zebra Marty hebben heimwee naar hun dierentuin. Ze verlaten per vliegtuig het eiland Madagaskar, maar crashen midden in de wildernis van Afrika. Daar komt het viertal voor het eerst oog in oog te staan met hun wilde soortgenoten en ontdekt bijzondere dingen over hun roots. Maar toch willen Alex, Gloria, Melman en Marty het liefst zo snel mogelijk naar huis. Het is maar de vraag of dat ooit gaat lukken.
Filmdetails
[SECTION]
139603
Madagascar: Escape 2 Africa NL
Animatie Avontuur Familie Komedie 6.70 Taal:Nederlands Geluid:5.1 Jaar:2008 Beeldformaat:16:9 Speelduur:1 uur en 26 minuten
Leeuw Alex, nijlpaard Gloria, giraffe Melman en zebra Marty hebben heimwee naar hun dierentuin. Ze verlaten per vliegtuig het eiland Madagaskar, maar crashen midden in de wildernis van Afrika. Daar komt het viertal voor het eerst oog in oog te staan met hun wilde soortgenoten en ontdekt bijzondere dingen over hun roots. Maar toch willen Alex, Gloria, Melman en Marty het liefst zo snel mogelijk naar huis. Het is maar de vraag of dat ooit gaat lukken.
Huurprijs: €2,99 of 6 Moviepoints Huurperiode: 2 dagen
Eric Darnell
Regisseur
Prairie Village, Kansas, USA 1961-08-21
Tom McGrath
Regisseur
Lynnwood, Washington, USA 1964-08-07
Ben Stiller
Acteur
New York City, New York, USA 1965-11-30
Jada Pinkett Smith
Acteur
Baltimore, Maryland, USA 1971-09-18
Chris Rock
Acteur
Andrews, South Carolina, USA 1965-02-07 Deze film komt ook voor in
Reviews (0)
Er zijn bij deze film nog geen reviews geschreven.

exit
9365ae980268ef00988a8048fa732226