The Equalizer 3 is een edgy gewelddadige actiethriller geregisseerd door Antoine Fuqua. Het is het derde en afsluitende deel van de Equalizer trilogie waarin Denzel Washington schittert. Robert McCall (Washington) is een gepensioneerde US Marine officier, weduwnaar en sluipmoordenaar die al zijn hele leven opkomt voor gerechtigheid en de onderdrukten.
Denzel Washington over McCall; 'He's weird, he's different. He's reading Ralph Ellison, at three in the morning, in a funky diner. It's all so incongruous, it's just so fascinating'.
Hij wil rustig van zijn pensioen gaan genieten in warm en mediterraan Zuid Italië maar dat loopt anders. Zijn vrienden daar blijken volledig in de beklemmende greep van maffiabende Camorra te zijn. Bloed kruipt waar het niet gaan kan en McCall valt terug in zijn oude rol. Hij zet alles op alles om hen te bevrijden van Camorra. Zijn wil om een goed persoon te zijn en gerechtigheid te zoeken overheerst alles.
'McCall versus the maffia. Worse than a hurricane. Ready to fight the mafia and everyone else who gets in his way...' - Denzel Washington
Naast Washington stelen ook Dakota Fanning, Eugenio Mastrandrea, David Denman, Gaia Scodellaro, en Remo Girone de show.
In oktober 2022 startte het filmen door Sony Pictures aan de prachtige Amalfi kust en werd vervolgd in de typische mafia-setting van Napels.
Fuqua regisseert met enorm veel verve en stijl en neemt zijn tijd met het creëren van een sfeer met veel spanning en symboliek. Denzel Washington, als altijd, speelt de sterren van de hemel.
Kijk The Equalizer 3Actueel
-
Salma Hayek
Door Sybren, 2026-08-31
SpotlightSalma Hayek is geboren in Mexico in 1966 en werd daar bekend door de populaire telenovela Teresa. Op haar 25e verhuisde ze naar Los Angeles om haar geluk in Hollywood te beproeven, waar ze aanvankelijk maar moeilijk aan rollen kwam. Haar grote doorbraak kwam met Desperado, waarna ze ook te... Lees meer
-
Tim Curry
Door Sybren, 2026-08-28
SpotlightTim Curry is op 25 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. De Engelse acteur en zanger begon zijn carrière op het toneel, waar hij in 1968 debuteerde in de musical Hair. Zijn grote doorbraak kwam als Dr. Frank-N-Furter in The Rocky Horror Show, een rol die hij ook speelde in de iconische... Lees meer
-
Obsession
Door Sybren, 2026-08-27
FilmblogSoms begint de grootste nachtmerrie met een simpele wens: geliefd worden. In Obsession geeft Curry Barker het klassieke 'pas op met wat je wenst' een duistere, bloederige én verrassend grappige draai, wanneer Bear wenst dat zijn crush Nikki smoorverliefd op hem wordt. Maar wat begint als... Lees meer
