background image

Talk to Me

Door Eva, 15-12-2023

Talk to Me is een Australische supernatural horrorfilm en psychologische thriller: supercreepy, ijzingwekkend en met klassieke bouwstenen. Een slim gefabriceerde verhaallijn waarin onder andere Sophie Wilde, Alexandra Jensen, Joe Bird, Otis Dhanji, Miranda Otto en Zoe Terakes een verontrustende sfeer neerzetten. Een groep jongeren ontdekt dat ze via een mysterieuze gebalsemde hand contact kan maken met geesten. Je maakt contact met een overledene met 'I let you in', zorg alleen dat je het contact verbreekt na 90 seconden of je zal bezeten raken! 

Echter loopt alles uit de hand...

Danny Philippou; 'Writing a horror based on NOW, like having that social media aspect, it just felt like that's what would happen, if this thing was real'.

De filmmakers Danny en Michael Philippou, Australische tweelingbroers van Griekse afkomst zijn mega creatief. Sinds 2019 wonen zij in Los Angeles maar blijven films maken in Australië om de filmmakers scene. Al vanaf hun elfde maken ze video's en in 2013 creëerden ze een YouTube kanaal RackaRacka met horror comedy videos. Met RackaRacka wonnen ze verschillende prijzen onder meer bij Streamy Awards, Online Video Awards en de AACTA Awards. 

Toen ze met hun filmscript voor Talk to Me bij Causeway Films aanklopten, wilden die graag de film produceren met veel artistieke vrijheid voor de broers. Miranda Otto over Michael and Danny; 'They've got a good bullshit meter and I was blown away with everyone doing such spectacular work'. 

Talk to Me ging in première tijdens het Adelaide Film Festival en werd ook geselecteerd om getoond te worden op het prestigieuze Sundance Film Festival in Salt Lake City.  De broers en hele crew gingen uit z'n dak! De cinematografie, de kleuren, het licht, de overweldigende close-ups zijn fantastisch. Verder is geluid essentieel in de film, oud en nieuw, remixed en gemonteerd, wat overeenkomt met hoe jongere generaties omgaan met en luisteren naar sounds van vroeger. 

De film werd heel positief ontvangen door critici die onder andere het verhaal, de regie, de horrorscenes, het geluid en de acteerprestaties loven. Een mega box office succes met een budget van $4.5 miljoen en nu al een wereldwijde opbrengst van $91.9 miljoen. 

En BIG NEWS... een vervolg is in de maak!

Bekijk film

Actueel

  • news image

    Anne Hathaway

    Door Sybren, 2025-11-11

    Spotlight

    Anne Hathaway is geboren in New York in 1982. Als kind raakte ze gefascineerd door theater toen ze haar moeder op het podium zag in Les Misérables. Op haar zestiende werd ze gecast in de serie Get Real, en niet lang daarna brak ze wereldwijd door als Mia Thermopolis in The Princess... Lees meer

  • news image

    Caught Stealing

    Door Sybren, 2025-11-11

    Filmblog

    In Caught Stealing keert Oscar-genomineerd regisseur Darren Aronofsky terug naar New York met zijn meest speelse film tot nu toe. Austin Butler schittert als Hank Thompson, een ex-honkbaltalent dat door een simpele gunst, op de kat van zijn buurman passen, in een wervelstorm van misverstanden en... Lees meer

  • news image

    Sketch

    Door Sybren, 2025-11-05

    Filmblog

    In Sketch brengt debuterend regisseur Seth Worley een sprankelende mix van fantasie, emotie en avontuur tot leven! Tony Hale speelt Taylor, een vader die samen met zijn kinderen Amber en Jack probeert verder te gaan na een groot verlies. Wanneer Ambers kindertekeningen tot leven komen, van de... Lees meer

loading