background image

Talk to Me

Door Eva, 15-12-2023

Talk to Me is een Australische supernatural horrorfilm en psychologische thriller: supercreepy, ijzingwekkend en met klassieke bouwstenen. Een slim gefabriceerde verhaallijn waarin onder andere Sophie Wilde, Alexandra Jensen, Joe Bird, Otis Dhanji, Miranda Otto en Zoe Terakes een verontrustende sfeer neerzetten. Een groep jongeren ontdekt dat ze via een mysterieuze gebalsemde hand contact kan maken met geesten. Je maakt contact met een overledene met 'I let you in', zorg alleen dat je het contact verbreekt na 90 seconden of je zal bezeten raken! 

Echter loopt alles uit de hand...

Danny Philippou; 'Writing a horror based on NOW, like having that social media aspect, it just felt like that's what would happen, if this thing was real'.

De filmmakers Danny en Michael Philippou, Australische tweelingbroers van Griekse afkomst zijn mega creatief. Sinds 2019 wonen zij in Los Angeles maar blijven films maken in Australië om de filmmakers scene. Al vanaf hun elfde maken ze video's en in 2013 creëerden ze een YouTube kanaal RackaRacka met horror comedy videos. Met RackaRacka wonnen ze verschillende prijzen onder meer bij Streamy Awards, Online Video Awards en de AACTA Awards. 

Toen ze met hun filmscript voor Talk to Me bij Causeway Films aanklopten, wilden die graag de film produceren met veel artistieke vrijheid voor de broers. Miranda Otto over Michael and Danny; 'They've got a good bullshit meter and I was blown away with everyone doing such spectacular work'. 

Talk to Me ging in première tijdens het Adelaide Film Festival en werd ook geselecteerd om getoond te worden op het prestigieuze Sundance Film Festival in Salt Lake City.  De broers en hele crew gingen uit z'n dak! De cinematografie, de kleuren, het licht, de overweldigende close-ups zijn fantastisch. Verder is geluid essentieel in de film, oud en nieuw, remixed en gemonteerd, wat overeenkomt met hoe jongere generaties omgaan met en luisteren naar sounds van vroeger. 

De film werd heel positief ontvangen door critici die onder andere het verhaal, de regie, de horrorscenes, het geluid en de acteerprestaties loven. Een mega box office succes met een budget van $4.5 miljoen en nu al een wereldwijde opbrengst van $91.9 miljoen. 

En BIG NEWS... een vervolg is in de maak!

Kijk film

Actueel

  • news image

    Vince Vaughn

    Door Sybren, 2026-03-24

    Spotlight

    Vince Vaughn is geboren in 1970 in Minnesota en groeide op in Illinois. Hij begon zijn carrière in reclames en kleine televisierollen, maar brak door met zijn rol in Swingers (1996), geschreven door zijn vriend Jon Favreau. Zijn grote Hollywooddoorbraak volgde met The Lost World: Jurassic... Lees meer

  • news image

    Zootropolis 2

    Door Sybren, 2026-03-24

    Filmblog

    Zootropolis 2 knalt vanaf de eerste minuut van het scherm en voelt als een feestelijk weerzien met een stad die bruisender is dan ooit. De film tilt het avontuur van Judy en Nick naar een nieuw niveau, met een mysterie dat de hele stad op z'n kop zet. De komst van Gary De'Snake zorgt voor... Lees meer

  • news image

    Left-Handed Girl

    Door Sybren, 2026-03-18

    Filmblog

    "De linkerhand is de hand van de duivel. Die mag je niet gebruiken." In het bruisende Taipei volgen we alleenstaande moeder Shu-Fen en haar dochters die hun leven opnieuw proberen op te bouwen tussen traditie, familieverwachtingen en persoonlijke vrijheid. Met levendige nachtmarkten, sterke... Lees meer

loading