Eva De nieuwe Rotterdamse film, na een feestelijke premiere afgelopen november in het Luxor Theater direct door naar meJane. Een film van Sodeknetters filmproducties, volledig gefilmd in Rotterdam. Lekkere Rotterdamse humor met een mooie hartverwarmende kerstgedachte. Een deel van de opbrengst doneert Sodeknetters namelijk aan het Sophia Kinderziekenhuis.
Martin van Waardenberg is Ome Cor, je kent 'm vast al jaren als hit op YouTube, die in de nesten zit. Een 'klein' foutje; hij fingeert dat hij te ziek is om te werken en fraudeert de boel bij elkaar. Maar dit komt uit... weg uitkering, huis en hop, een taakstraf aan zijn broek. Zijn dochter haat het en bant hem. Problemen dus. Komt het allemaal nog goed met Ome Cor?
Hoe heeft Van Waardenberg het voor elkaar gekregen? Want de enorme sterrencast is te gek! Onder andere Lee Towers, Loes Luca, burgemeester Aboutaleb, Katja Schuurman, Guus Meeuwis, Huub Stapel, Humberto Tan, Jelka van Houten, Noortje Herlaar, Thomas Acda en velen meer stralen in de vrolijkste Rotterdamse film ooit.